Bądź bezpieczny w drodze do szkoły!

Wspólnie z przedstawicielami Policji w Ostrołęce, Ostrowi Mazowieckiej oraz Łomży regularnie prowadzimy szkolenia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Naszym słuchaczami są przede wszystkim najmłodsze dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas 0-3. Podczas spotkań organizowanych na terenie szkół i przedszkoli, maluchy nie tylko świetnie się bawią, ale przede wszystkim dowiadują się o zagrożeniach na drodze. Aby ich uniknąć otrzymują od nas między innymi materiały odblaskowe. A jak wyglądają takie spotkania? Zobaczcie sami :-)

Oscar po raz kolejny najlepszym serwisem w roku 2014!

 W ocenie naszych Klientów zasługujemy na takie wyróżnienie z kilku powodów. Przede wszystkim jakość świadczonych przez nas usług. Po drugie - jakość samej obsługi. W ocenie ankietowanych Klientów były to czynniki w największym stopniu decydujące o ich zadowoleniu z wizyty w naszym serwisie. Jak co roku - pięknie dziękujemy i obiecujemy utrzymać dotychczasowy poziom i jakość serwisu.

DNI OTWARTE. Poznaj nowego Hyundaia i20!

  21 - 22 marzec Salon HYUNDAI Oscar zaprasza :

  • Sobota - godz. 9.00-18.00
  • Niedziela - godz. 10.00-16.00

Nowy model Hyundai i20 to przyciągający wzrok wygląd, wiodąca w klasie przestrzeń, nowoczesne wyposażenie i 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

Nasi Sprzedawcy udzielą Państwu wszelkich informacji.

Zapraszamy!!!